تمدید مجدد مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 پیام نور | استاد زانیس


تمدید مجدد مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول ۹۴-۹۳ پیام نور

طی اطلاعیه سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور تمدید شد.
با توجه به درخواست مکرر دانشجویان و مراکز مبنی بر تمدید ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 در مقطع کارشناسی ،پردازش مربوطه فقط در تاریخ 30 دی ماه 93 در سیستم گلستان مجدد فعال خواهد شد.
لذا امکان ثبت نمرات میان ترم نیمسال اول 94-93 مقطع کارشناسی در سیستم گلستان دانشگاه پیام نور در روز سه شنبه مورخ 30 دی ماه 1393 برای دانشجویان دانشگاه پیام نور فراهم خواهد شد.
دانشجویان محترم می بایست تا قبل از اتمام مهلت ثبت نمرات میان ترم که در بالا اعلام شده است با مراجعه به سیستم جامع گلستان از دریافت نمره میان ترم خود اطمینان حاصل نموده و در صورت عدم ثبت نمره توسط استادان محترم سریعا مراتب را کتبا جهت پیگیری، به قسمت امتحانات مرکز (اداره آموزش) اعلام نمایند.
بدیهی است در صورت عدم پیگیری دانشجو، دانشگاه هیچگونه مسئولیتی درقبال عدم ثبت نمرات میان ترم نخواهد داشت.همچنین برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد تا 30 دی ماه 93 مهلت ثبت نمرات میان ترم می باشد و سایت تا 30 دی ماه 93 برای اساتید جهت ثبت نمرات میان ترم فعال می باشد.
مهلت ثبت نمرات عملی : لازم به ذکر است مهلت ثبت نمرات میان ترم ارتباطی به مهلت ثبت نمرات عملی دروس ندارد و برای ثبت نمرات عملی تا دو نیمسال فرصت وجود دارد که البته بهتر است اساتید زودتر نسبت به اعلام نمره بخش عملی نیز اقدام کنند.

منبع: پیام نورناارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *