آغاز زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه‌ پیام نور | استاد زانیس


آغاز زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بدون آزمون دانشگاه‌ پیام نور

رئیس دانشگاه پیام نور از آغاز زمان ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از امروز خبر داد.
به گزارش پرتال اخبار پیام نور ، حسن زیاری گفت: کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون سال ۹۱ که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده دانشگاه پیام نور درج شده است، می بایست از امروز ۶ اسفند تا ۱۰ اسفند با مراجعه به سامانه جامع خدمات آموزشی به نشانی http://reg.pnu.ac.ir نسبت به ثبت نام غیر حضوری خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: نتایج نهایی پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه‌ پیام نور از ۲۶ بهمن در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است.
رئیس دانشگاه پیام نور در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان در رشته محل‌های قبولی، گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند بر اساس مفاد اطلاعیه که همزمان با اسامی آنان بر روی سایت قرار می‌گیرد نسبت به انجام ثبت‌نام برای نیم سال دوم سال تحصیلی اقدام کنند.

به گزارش پرتال اخبار پیام نور ، نظر به اینکه گزینش دانشجو در این دوره صرفاً بر اساس معدل کتبی دیپلم صورت پذیرفته در صورت وجود هرگونه مغایرت، قبولی دانشجو لغو شده و دانشجو مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه نیست. همچنین با توجه به اینکه نوع ورود دانشجویان مذکور به صورت رسمی (سراسری) است دانشجویان پذیرفته شده آزمون سراسری دانشگاه پیام نور و سایر دانشگاهها مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته/محل بطور همزمان نبوده و می بایست از یکی از رشته های قبولی خود انصراف دهند.

منبع: پرتال اخبار پیام نورارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *