رتبه های تک رقمی پیام نور در آزمون کانون وکلا | استاد زانیس


رتبه های تک رقمی پیام نور در آزمون کانون وکلا

دکتر حسین آل کجباف گفت: رتبه های ششم، هفتم، هشتم و دهم پذیرفته شدگان آزمون وکلای دادگستری متعلق به دانش آموختگان دانشگاه پیام نور است.
مدیرکل حقوقی و امور مجلس دانشگاه پیام نور در گفت و گو با دانشگاه نیوز گفت: 11 هزار و 300 نفر در آزمون کانون وکلای دادگستری شرکت کردند که دانش آموختگان دانشگاه پیام نور رقم بالایی از پذیرفته شدگان این آزمون را به خود اختصاص دادند و این  افتخار بسیار ارزشمندی است که دانشجویان دانشگاه پیام نور توانستند در آزمون وکلای دادگستری رتبه های تک رقمی را کسب کنند.
دکتر آل کجباف ضمن تقدیر از دانش آموختگان پذیرفته شده گفت: زهراگوهرزاد عباسی رتبه ششم، هما ریحانی محب سراج رتبه هفتم، افشید م صادقی رتبه هشتم و زهره پورعلی گلی خطمی رتبه دهم این آزمون را کسب کردند.
این عضو شورای تخصصی رشته حقوق دانشگاه پیام نور همچنین از راه اندازی سایت کانون فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشجویان مستعدی هستند که اکثر آنها در مقاطع تحصیلات تکمیلی ارشد و دکتری دانشگاه و مراکز آموزش عالی مطرح پذیرفته می شوند و هدف ما این است که با راه اندازی این سایت اطلاعات کامل و دقیق تری از فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور داشته باشیم.
وی تصریح کرد: دانشجویان فارغ التحصیل می توانند پس از راه اندازی این سایت ، اقدام به ثبت نام کرده و اطلاعات خود را وارد نمایند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی داتشگاه نیوز

 



ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *