سرانه ورزشی هر دانشجوی پیام نور ۵ هزار تومان است | استاد زانیس


سرانه ورزشی هر دانشجوی پیام نور ۵ هزار تومان است

به گزارش پرتال اخبار پیام نور، مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور با اشاره به سرانه ۵۰۰۰ تومانی ورزشی دانشجویان، گفت: بر اساس برنامه راهبردی تدوین شده، می‌توان گام‌های موثری در راستای توسعه ورزش دانشگاه پیام نور برداشت.
سید حمید قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار «صنفی فرهنگی» ایسنا- منطقه مرکزی، اظهارکرد: علیرغم کمبود سرانه ورزشی برای هر دانشجوی پیام نور، مسیر خوبی را در حال طی کردن هستیم.
وی با بیان اینکه سرمایه‌های زیادی معطوف ورزش می‌شود، افزود: نگاه مسئولان علمی کشور به حوزه ورزش مثبت و سازنده است و این نگاه آینده‌ای روشن را برای ما به ارمغان خواهد آورد.
وی با بیان اینکه سطح ورزش در دانشگاه پیام نور پیشرفت قابل توجهی داشته است، تصریح کرد: برای ارتقای سلامت روحی و جسمی و نیز غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان باید به صورت منظم از فعالیت‌های جسمی بهره برد که در این صورت می‌توان در راستای توسعه سلامت گام برداشت.
قاسمی در پایان با اشاره به موفقیت‌های دانشگاه پیام نور استان مرکزی در حوزه ورزش، خاطرنشان کرد: استان مرکزی به دلیل ظرفیت‌های خوبی که در رشته‌های ورزشی گوناگون دارد در آینده میزبان مسابقات متنوع ورزشی دانشجویان پیام نور کشور خواهد شد.

منبع: پورتال پیام نور
 ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *