رئیس دانشگاه پیام نور حذف رشته‌های فنی این دانشگاه را تکذیب کرد | استاد زانیس


رئیس دانشگاه پیام نور حذف رشته‌های فنی این دانشگاه را تکذیب کرد

پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : رئیس دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه رشته‌های فنی این دانشگاه با مجوز شورای گسترش راه‌اندازی شده‌اند، گفت: حذف رشته‌های فنی این دانشگاه صحت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور: حسن زیاری، رئیس دانشگاه پیام‌نور افزود: موضوعی به عنوان حذف رشته‌های فنی از دانشگاه پیام‌نور مطرح نیست زیرا تمامی این رشته‌ها با مجوز وزارت علوم راه‌اندازی شده‌اند.

زیاری تأکید کرد: حداقل‌های لازم برای راه‌اندازی رشته‌های فنی در دانشگاه پیام‌نور فراهم شده است و پذیرش دانشجو در این رشته‌ها براساس زیرساخت‌های موجود صورت پذیرفته است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه ۱۲ رشته فنی در مقطع کارشناسی ارشد پیام‌نور وجود دارد، گفت: جمعیت دانشجویی این رشته‌ها تنها دو درصد کل جمعیت دانشجویی این دانشگاه را تشکیل می‌دهد.

زیاری اضافه کرد: به منظور تجهیز دانشگاه پیام‌نور برای راه‌اندازی رشته‌های فنی، آزمایشگاه‌ها و زیرساخت‌های این دانشگاه طی سال‌های گذشته تقویت شده‌اند.

به گفته وی درحال حاضر برخی از دانشگاه‌های مختلف کشور نیز که دانشجو در رشته‌های فنی و مهندسی پذیرش می‌کنند با کمبود امکانات و تجهیزات مواجه هستند.

برخی انتقادها به دانشگاه پیام‌نور واقعی نیست   

رئیس دانشگاه پیام‌نور بیان داشت: برخی از انتقادهایی که به این دانشگاه گرفته می‌شود، واقعی نیست.

زیاری در ادامه تأکید کرد: برخی از افراد توقع دارند تا یک شبه همه چیز در دانشگاه پیام‌نور فراهم شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام‌نور خدمات زیادی به مردم مناطق محروم کشور عرضه می‌کند، افزود: در مجموع تلاش می‌کنیم تا اشکالات این دانشگاه هرچه سریع‌تر برطرف شود.

منبع: پایگاه خبری دانشجویان پیام نورارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *