شروع عضوگیری و فعالیت تالارهای گفتگوی استاد زانیس | استاد زانیس


شروع عضوگیری و فعالیت تالارهای گفتگوی استاد زانیس

تالارهای گفتگوی استاد زانیس

عضوگیری و فعالیت تالارهای گفتگوی استاد زانیس به صورت رسمی آغاز شد. از این پس کلیه خریداران محترم محصولات استاد زانیس و دیگر دانشجویان علاقه مند می توانند با ثبت نام در انجمن در محیطی کاملا علمی و با امکانات کافی به بحث و تبادل نظر در مورد مباحث درسی و فوق درسی بپردازند.

در تالار استاد زانیس، اطلاعات لازم درباره محصولات استاد زانیس، محصولات جدید، بروزرسانی‌ها و راهنمای استفاده از آن‌ها ارائه خواهند شد.
چنانکه در وب‌سایت و پشت بسته‌های محصولات استاد زانیس ذکر شده، گروه استاد زانیس متعهد است حتی پس از خرید محصولات مشتریان خود را پشتیبانی علمی نموده، به سوالات درسی آن‌ها پاسخ دهد. بدین منظور و در مرحله اول، برای هر یک از 9 محصول عرضه شده، یک تالار اختصاصی ایجاد شده که خریداران گرامی می توانند سوالات و اشکالات درسی خود را در آن‌ها مطرح کنند. همکاران ما در واحد آموزش استاد زانیس، در اسرع وقت به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهند داد.

صفحه اصلی تالارهای گفتگوی استاد زانیس

همچنین در تالار دانشکده‌ها دانشجویان کلیه رشته‌های دانشگاه پیام نور می‌توانند به بحث و تبادل نظر درباره رشته تحصیلی خود و مباحث درسی آن بپردازند. در آینده نه چندان دور و به تدریج این تالار نیز از پشتیبانی علمی کامل و رایگان مجموعه استاد زانیس برخوردار خواهد بود.
از دیگر بخش‌های مفید انجمن، می‌توان به تالارهای اخبار پیام نور، آموزش‌های سیستم گلستان، و فهرست بانک نمونه سوالات پیام نور استاد زانیس اشاره کرد.

برای عضویت در تالارهای گفتگوی استاد زانیس، می‌توانید از صفحه ثبت نام اقدام کنید. بی‌صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما گرامیان هستیم.بخش نظرات بسته شده است.