توسعه مراکز دانشگاه پیام‌نور در مرزهای کشور | استاد زانیس


توسعه مراکز دانشگاه پیام‌نور در مرزهای کشور

به گزارش پرتال اخبار پیام نور ، محمد احسان تقی‌زاده، رئیس دانشگاه پیام‌نور مرکز ری در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه پیام‌‌نور استان تهران با اشاره به توسعه دانشگاه پیام‌نور در سال ۸۴، گفت: طی سال‌های اخیر دانشگاه پیام‌نور به افزایش کیفیت آموزشی پرداخته است و در این زمینه نیز تا کنون موفق عمل کرده است.
به گفته وی واحدهای دانشگاه پیام‌نور در مراکز ادغام شده‌اند و برهمین اساس دانشگاه‌ها آبروی مضاعف یافته‌اند، امروز دانشگاه پیام‌نور با ساماندهی کتب و نیروهای انسانی به سوی الکترونیکی شدن در حال حرکت است.
وی خطاب به اساتیدی که در مراسم حضو داشتند، گفت: حق ندارید در کلاس‌های درس ناامیدی ایجاد کنید، متأسفانه دیده شده است که عده‌ای در کلاس درس در بین جوانان ایجاد ناامیدی می‌کنند.
تقی‌زاده با بیان اینکه رتبه‌های میانی کنکور وارد دانشگاه پیام‌نور می‌شوند، خاطرنشا کرد: هرچند که رتبه‌های متوسط کنکور وارد دانشگاه پیام‌نور می‌شوند اما خروجی‌های این دانشگاه با خروجی‌های دانشگاه‌های برتر کشور قابل مقایسه است.
وی خواستار توسعه رشته‌های کاربردی و مراکز پیام‌نور در مرزهای کشور شد و گفت: متاسفانه تعدادی از پایان نامه‌های این دانشگاه دردی از جامعه درمان نمی‌کنند.
در صورتی که سوالی در رابطه با این خبر دارید میتوانید با مرکز مشاوره تلفنی پیام نور به شماره 9092301611 (تماس با تلفن ثابت استان تهران) تماس بگیرید . اگر در تهران نیستید ! یکی از آشنایان شما در تهران می تواند از طرف شما تماس بگیرد .
منبع: اخبار پیام نورارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *